Aktuální projekty

Projekt „Oprava a dovybavení kulturního zařízení Sokolovna Krásná“ řeší opravu pódia, kde byla kompletně modernizována jeho podlaha, byl upraven prostor pod pódiem a byla provedena kompletní oprava omítek včetně jejich vymalování. Další součástí projektu bylo pořízení nového vybavení do sálu a to 29 ks stolů a 119 ks dřevěných židlí. Díky realizaci projektu bude možno sál naplno využívat jak pro spolkovou činnost, tak pro pořádání různých kulturních akcí.
Projekt „Technologické vybavení kulturního domu Sokolovna Krásná“ řeší pořízení technologického vybavení do sálu kulturního domu Sokolovna Krásná. V rámci projektu bylo realizováno osazení projektoru, plátna, zvukové aparatury; světelné techniky a všech ovládacích prvků. Díky realizaci projektu bude možno sál používat všemi místními spolky pro pořádání kulturních a sportovních akcí a novou atraktivní aktivitou se stane také promítání kina.
V rámci projektu budou realizovány tyto aktivity: - Pořízení 3 exmoorských pony - Provedení botanického a entomologického průzkumu - Výroba informačních tabulí - Pořízení ohradníku - Pokácení expanzivních topolů, vytahání dřeva, seštěpkování - Sanace eutrofizovaných lučních porostů - Výroba dřevěné konstrukce pozorovacího stanoviště - Obnova historického ovocného sadu včetně oplocení - Vysazení záhonů s tradičnímu bylinami

Návštěva prezidenta republiky Doporučený

  • úterý, 07 březen 2017 07:53
Dne 3. března 2017 navštívil naší obec prezident České republiky Miloš Zeman v rámci třídenní návštěvy Karlovarského kraje, spolu s hejtmankou Janou Vildumetzovou se nejprve zastavili ve Slévárně Heunisch, kde proběhla diskuse s představiteli společnosti a následně i se zaměstnanci.

Potom se pan prezident přesunul k obecnímu úřadu, kde jej přivítal dětský umělecký soubor spolu se starostou obce Lubošem Pokorným. Následovalo zhruba půlhodinové posezení s představiteli obce a místních spolků a se zástupci okolních obcí Aše, Hazlova, Podhradí a Hranic. Poté zhruba další půlhodinu odpovídal pan prezident na dotazy obyvatel a návštěvníků na návsi.

Na samý závěr dekoroval stuhou prezidenta republiky prapor obce Krásná a poté se již odebral k dalšímu programu své cesty.


Přečteno 3173 krát Naposledy změněno: středa, 15 březen 2017 15:46