Aktuální projekty

Projekt „Oprava a dovybavení kulturního zařízení Sokolovna Krásná“ řeší opravu pódia, kde byla kompletně modernizována jeho podlaha, byl upraven prostor pod pódiem a byla provedena kompletní oprava omítek včetně jejich vymalování. Další součástí projektu bylo pořízení nového vybavení do sálu a to 29 ks stolů a 119 ks dřevěných židlí. Díky realizaci projektu bude možno sál naplno využívat jak pro spolkovou činnost, tak pro pořádání různých kulturních akcí.
Projekt „Technologické vybavení kulturního domu Sokolovna Krásná“ řeší pořízení technologického vybavení do sálu kulturního domu Sokolovna Krásná. V rámci projektu bylo realizováno osazení projektoru, plátna, zvukové aparatury; světelné techniky a všech ovládacích prvků. Díky realizaci projektu bude možno sál používat všemi místními spolky pro pořádání kulturních a sportovních akcí a novou atraktivní aktivitou se stane také promítání kina.
V rámci projektu budou realizovány tyto aktivity: - Pořízení 3 exmoorských pony - Provedení botanického a entomologického průzkumu - Výroba informačních tabulí - Pořízení ohradníku - Pokácení expanzivních topolů, vytahání dřeva, seštěpkování - Sanace eutrofizovaných lučních porostů - Výroba dřevěné konstrukce pozorovacího stanoviště - Obnova historického ovocného sadu včetně oplocení - Vysazení záhonů s tradičnímu bylinami

Vesnický letní filmový festival je u konce Doporučený

  • čtvrtek, 02 září 2021 09:53
V průběhu léta si krásenští i přespolní milovníci kinematografie mohli užít čtyři filmová představení a vyzkoušet divácké sezení ve stanu, pod širým nebem plném hvězd a nakonec i v sále Sokolovny. Jsme moc rádi, že jste náš vesnický filmový festival v tak hojném počtu navštěvovali, užili si jej a budeme se těšit opět za rok, ve stejnou dobu, na stejném místě.

Filmtým neboli Bratři v krásenském triku, Obec Krásná.


Přečteno 615 krát Naposledy změněno: čtvrtek, 02 září 2021 09:57