Aktuální projekty

Projekt „Oprava a dovybavení kulturního zařízení Sokolovna Krásná“ řeší opravu pódia, kde byla kompletně modernizována jeho podlaha, byl upraven prostor pod pódiem a byla provedena kompletní oprava omítek včetně jejich vymalování. Další součástí projektu bylo pořízení nového vybavení do sálu a to 29 ks stolů a 119 ks dřevěných židlí. Díky realizaci projektu bude možno sál naplno využívat jak pro spolkovou činnost, tak pro pořádání různých kulturních akcí.
Projekt „Technologické vybavení kulturního domu Sokolovna Krásná“ řeší pořízení technologického vybavení do sálu kulturního domu Sokolovna Krásná. V rámci projektu bylo realizováno osazení projektoru, plátna, zvukové aparatury; světelné techniky a všech ovládacích prvků. Díky realizaci projektu bude možno sál používat všemi místními spolky pro pořádání kulturních a sportovních akcí a novou atraktivní aktivitou se stane také promítání kina.
V rámci projektu budou realizovány tyto aktivity: - Pořízení 3 exmoorských pony - Provedení botanického a entomologického průzkumu - Výroba informačních tabulí - Pořízení ohradníku - Pokácení expanzivních topolů, vytahání dřeva, seštěpkování - Sanace eutrofizovaných lučních porostů - Výroba dřevěné konstrukce pozorovacího stanoviště - Obnova historického ovocného sadu včetně oplocení - Vysazení záhonů s tradičnímu bylinami

Nutná pomoc našim seniorům Doporučený

  • pondělí, 16 březen 2020 09:10
Vážení občané,
pokud jste starší 65 let nebo jste v nařízené či dobrovolné karanténě a nemáte nikoho, kdo by Vám nakoupil, můžete volat každé pondělí a úterý od 08:00 do 11:00 hodin na tel.: +420 608 458 200 a my Vám nákup zajistíme. Stačí pouze předem zavolat a říct, co potřebujete. (základní potraviny, léky a drogerie). Nákup potravin bude pouze jednou týdně, a to ve středu. Účet za nákup uhradíte zpětně, až se situace uklidní.

Tímto také rušíme čtvrteční společné nákupy.

Děkujeme za pochopení.
Obec Krásná
Přečteno 1234 krát Naposledy změněno: úterý, 17 březen 2020 12:09